Pedagógusok megbízása, fogadórája a 2019-2020-as tanévben

Igazgató:                          Pálné Nagy Márta                       fogadó óra: szerda 8.00-10.00

Igazgatóhelyettes:       Lakatosné Juhász Veronika      fogadó óra: kedd 8.00-10.00

Munkaközösség vezetők megbízása:

  • óvodai:                Orbánné Pót Ildikó
  • osztályfőnöki:    Sárkány Józsefné

Óvodai csoportvezetők megbízása:

Nagy-középső:                Orbánné Pót Ildikó,             Halászné Forgács Katalin

Kis-középső:                    Igazné Szalai Bernadett      Bozó Lászlóné

Kiscsoport:                      Kalóczkai Jánosné

Osztálytanítók megbízása:

  1. osztály:         Kiss Ildikó                                   fogadó óra: csütörtök  13.00-14.00
  2. osztály:         Sárkány Józsefné                       fogadó óra: péntek 9.00-10.00
  3. osztály:         Lantosné Kiss Mónika              fogadó óra: kedd 10.00-11.00
  4. osztály:         Nagy Gábor                                 fogadó óra: szerda 8.00-9.00

Osztályfőnökök megbízása:

  1. osztály:         Pisák Attila                                 fogadó óra: kedd 12.00-13.00
  2. osztály:         Szabad Ilona                              fogadó óra: péntek: 10.00-11.00
  3. osztály:         Schneider Erika                        fogadó óra: kedd 12.00-13.00
  4. osztály:         Mucsi Hajnalka                        fogadó óra: csütörtök 9.00-10.00

Tanulószoba vezetők megbízása:

Összevont 5-8. osztály:

Szabad Ilona, Pisák Attila, Bozó Vilmosné Sági Olga, Pálné Nagy Márta, Gyüréné Ambrus Ilona, Schneider Erika

Szaktanárok megbízása:

Mucsi Hajnalka                         német                                      fogadó óra: csütörtök 9.00-10.00

Gyüréné Ambrus Ilona    földrajz, testnevelés, term.ism.  fogadó óra: péntek 11.00-12.00

Lakatosné Juhász Veronika:  történelem, ének                   fogadó óra: kedd 8.00-10.00

Schneider Annamária.          biológia, kémia                       fogadó óra: péntek 7.30-8.00

Szabad Ilona                           fizika, matematika                  fogadó óra: péntek: 10.00-11.00

Bozó Vilmosné Sági Olga      magyar nyelv, irodalom        fogadó óra: szerda 11.00-12.00

Tóthné Prágai Zsuzsanna     életvitel, viz.kultúra               fogadó óra: hétfő 12.00-13.00

Nagy Gábor                             informatika                              fogadó óra: szerda 8.00-9.00

Domonkos Barbara               3.o magyar, matematika        fogadó óra: kedd 12.00-13.00

 

 

 

Comments are closed.